Bohaterowie

Nicola Fashion ma 19 lat i mieszka w Londynie. Jest modelką dzięki jej mamie, która jest projektantką i stylistką. Alkohol,narkotyki i imprezy to rytuał Nicoli. Ma chłopaka Max'a z którym jest dwa lata i jest aktorem.Emily Spencer ma 19 lat i mieszka w Londynie. Jest przyjaciółką Nicoli i też pracuje jako modelka. Również kocham imprezować i ma problemy z alkoholem. Nie ma chłopaka. Słucha metalu i rocka.

Max Black ma 20 lat i mieszka w Londynie. Jest aktorem oraz chłopakiem Nicoli. Bardzo się kochają. Lubi czasem imprezować razem ze swoją dziewczyną. Pali papierosy.
Niall Horan ma 19 lat i mieszka w Londynie. Śpiewa w sławnym zespole One Direction. Lubi dużo jeść i jest farbowanym blondynem. Gra na gitarze i nie ma dziewczyny.
Harry Styles ma 18lat i mieszka w Londynie.  Śpiewa w sławnym zespole One Direction. Nie ma dziewczyny, ale jest strasznym flirciarzem.

Zayn Malik ma 19 lat i mieszka w Londynie. Śpiewa w słynnym zespole One Direction. Kocham zwierzęta i nie ma dziewczyny.
Louis Tomlinson ma 21 lat i mieszka w Londynie. Śpiewa w słynnym zespole One Direcion. Kocha marchewki i jest strasznie zabawny. Nie ma dziewczyny.
Liam Payne ma 20 lat i mieszka w Londynie. Śpiewa w słynnym zespole One Direction. Jest najbardziej poważny z chłopaków i boi się łyżek. Nie ma dziewczyny.

2 komentarze:

 1. omomo ;-*
  Czekam na rozdział ♥
  i zapraszam do siebie
  www.onedirectionperfectionxx.blogspot.com ; ) ~Fizzy

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawie się zapowiada ♥ http://my-life-my-story1d.blogspot.com/ zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń